Get Adobe Flash player

W dniu 4 października 2016 klasy 1B i 1F uczestniczyły w wycieczce krajoznawczo-dydaktycznej w Góry Świętokrzyskie. Zwiedzaliśmy Jaskinię Raj, która zachwyca bogactwem i różnorodnością kalcytowych form naciekowych. Występują tutaj skupiska stalaktytów o unikatowym na skalę światową zagęszczeniu. Jaskinia uznana została za rezerwat przyrody nieożywionej i stanowisko archeologiczne.

czytaj więcej

20.09.2016 r. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w biegach przełajowych.
Na dystansie 1000m zwyciężyła uczennica naszej szkoły - Kamila Jaroszewska (2D),
brązowy medal na tym dystansie zdobyła Kinga Stankiewicz (3B).
Klementyna Szczuka - kl 1F zajęła 6 miejsce.

Wśród chłopców na dystansie 1500m złoty medal zdobył Piotr Kolasa (2D), 8 był Norbert Dąbrowski (1A),
a 9 - Jerzy Rusztecki (1B).

Na dystansie 3000m złoty medal zdobył Julian Świątek (3B)
Stanisław Wójcik (2B) był 11.

Wszystkie wymienione osoby zakwalifikowały się do finałów Warszawskiej Olimpiady Młodzieży i zajęły wysokie lokaty. Najlepsi byli: Piotr Kolasa - 4 miejsce w Warszawie i Kamila Jaroszewska - 12 miejsce.

W czasie Pikniku Integracyjnego, który odbył się 1 października szkolny wolontariat pod kierunkiem p. Ewy Cybulskiej zorganizował akcję zbierania funduszy na schroniska dla bezdomnych zwierząt.
Za symboliczną złotówkę można było kupić kamienie pomalowane przez uczniów oraz książki,
które ofiarowała na ten cel p. Magdalena Myszkowska.

Do akcji włączyli się uczniowie, rodzice oraz nauczyciele, dzięki czemu udało się zebrać łącznie 287 zł (220 ze sprzedaży książek i 67 ze sprzedaży kamieni). Za pieniądze te została zakupiona mokra karma dla zwierząt w schronisku w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzonym przez Fundację Przyjaciele Braci Mniejszych oraz znajdującym się w Falenicy schronisku Fundacji Azylu pod Psim Aniołem.

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

Kalendarium

Logowanie