Get Adobe Flash player
  1. Andrulewicz Henryk (historia) - 1965 - 1970
  2. Barcińska Agnieszka (matematyka) - 2008 - nadal
  3. Barciński Tadeusz (matematyka, informatyka) - 2006 - nadal
  4. Barczyk Lidia (biblioteka) - 2001 - 2010
  5. Batog Magdalena (biblioteka) - 1999 - nadal
  6. Bazylińska Elwira (język francuski) - 2015
  7. Bendowska Magdalena (język hebrajski) - 1998 - 2006
  8. Biała Natalia (historia, wos) - 2015 - 2016
  9. Białecka Zenobia (fizyk) - 1980 - 1985
  10. Bieńkowska Małgorzata (język francuski) - 1986 - 1990
  11. Bogdalska Agnieszka (język hebrajski, język francuski) - 2006 - 2014
  12. Brodzikowska Marta (język niemiecki) - 1956 - 1974
  13. Borek (Laba) Dominika (język angielski) - 2010 - nadal
  14. Brzewska Iwona (język hebrajski) - 1998 - 2006
  15. Brzozowska Joanna (język rosyjski) - 1989 - 2015
  16. Bułka Łukasz (fizyka) - 2011 - 2014
  17. Chilarecka Maria (biologia) - 1993 - 2012
  18. Chmielewska Krystyna (wychowanie muzyczne) - 1967 - 1969
  19. Chojnowska (Furtek) Anna (fizyka) - 1979 - nadal
  20. Chruszczewska Anna (język polski) - 1993 - 1999
  21. Cybulska Ewa (chemia) - 1990 - nadal
  22. Czarnecka Zofia (informatyka) - 2000 - 2014
  23. Dalba Barbara (matematyka) - 1970 - 1974
  24. Dąbkowska Lidia (język angielski) - 2014 - 2016
  25. Dąbkowski Jerzy (fizyka) - 1972 - 1978
  26. Dąbrowski Janusz (przysposobienie obronne, wos, edukacja dla bezpieczeństwa) - 2007 - nadal
  27. Dmeński Grzegorz (wychwanie fizyczne) - 1987 - 1988
  28. Domanowska Eulalia (historia sztuki) - 2007 - 2014
  29. Domańska Barbara (język niemiecki) - 1967 - 1970
  30. Downar (Mierzejewska) Katarzyna (język angielski) - 2007 - nadal
  31. Dróbkowska Agnieszka (język francuski) - 2015
  32. Foit Danuta (biologia) - 1958 - 1963
  33. Furmanek Monika (fizyka) - 2000 - 2003
  34. Furmański Tomasz (biblioteka) - 2002 - 2005
  35. Futkowska Barbara (biologia) - 1965 - 1988
  36. Gerot Wanda (biologia) - 1971 - 2011
  37. Giejsztwot Romuald (fizyka) - 1956 - 1964
  38. Głowacka Agnieszka (język polski)- 2009 - 2012
  39. Godyń Krystyna (język rosyjski) - 1985 - 1988
  40. Gołczyńska Elżbieta (chemia) - 1978 - 2013
  41. Gomółka Maryla (język rosyjski) - 1965 - 1973
  42. Gorgoń-Andrzejewska Iwona (język polski) - 2006 - nadal
  43. Goszko Irena (język polski) - 1970 - 2010
  44. Grabowska - Przybysławska Małgorzata - (historia) - 1986 - nadal
  45. Graf Anna (wos) - 1989 - nadal
  46. Gruczek Joanna (język polski) - 2000 - nadal
  47. Grużewski Jan (fizyka) - 1981 - 1986
  48. Grzegrzółka (Kuta - Sadłoń) Dorota (fizyka) - 1998 - nadal
  49. Grzybowska Karolina (język łaciński) - 1959 - 1964
  50. Gulczyński Jerzy (wychowanie muzyczne) - 1971 - 1973
  51. Gust Krystyna (język francuski) - 1993 - 2015
  52. Heise (Pendrakowska) Elżbieta (matematyka) - 1975 - 1984
  53. Hojarczyk Jan (wychowanie fizyczne) - 1971 - 1973
  54. Imiela Zygmunt (wych. techniczne) - 1963 - 1973
  55. Jabłonowska Joanna (matematyka) - 2014 - nadal
  56. Jabłoński Daniel (psycholog szkolny) - 2010 - nadal
  57. Jacewicz Agata (język angielski) - 2002 - 2007
  58. Jałocha (Wojtaszek) Anna (matematyka) - 1960 - 1991
  59. Jałocha Bogdan (matematyka) - 1954 - 1991
  60. Jaroszuk Grażyna (język niemiecki) - 1991 - 2000
  61. Jaworski Czesław (przysposobienie obronne) 1983 - 1984
  62. Jefimik Anna (matematyka) - 1975 - 1980
  63. Jędrzejewska Małgorzata (język niemiecki) - 1980 - 1986
  64. Józefowicz Aleksander (język rosyjski) 1958 - 1962
  65. Juszko Ludwika (język francuski, język rosyjski) - 1990 - 2007
  66. Kaczorowska Katarzyna - matematyka - 2012 - nadal
  67. Klimczak Jolanta (język polski) - 1986 - 1989
  68. Kobylińska Krystyna (fizyka) - 1959 - 1962
  69. Koenig Jerzy (fizyka) - 1969 - 1970
  70. Kolczyńska Grażyna (język polski) - 2014 - nadal
  71. Kornacka Joanna (język polski) - 2004 - nadal
  72. Korolczuk Marta (język angielski) - 2015
  73. Kot Urszula (biblioteka) - 1966 - 1968
  74. Kotiuszko Małgorzata (język niemiecki) - 2012 - nadal
  75. Kowalska Halina (biblioteka) - 1968 - 1970
  76. Kozaczuk Maria (wychowanie fizyczne) - 2000 - nadal
  77. Kozłowski Ryszard (matematyka) - 1993 - 2007
  78. Koźluk Leokadia (historia) 1959 - 1968
  79. Krasuska Krystyna (język polski) - 1956 - 1958
  80. Krawczak Zofia (chemia) - 1973 - 1975
  81. Kroc-Wysocka Dorota (język niemiecki) - 1996 - 2000
  82. Krzyżańska Katarzyna (matematyka) - 1993 - nadal
  83. Krzyżewska Jadwiga (wychowanie fizyczne) - 1973 - 1975
  84. Kuchna Zofia (język angielski) - 2003 - 2013
  85. Kukułka Barbara (wychowanie fizyczne) - 1962 - 1988
  86. Kulpa-Szustak Iwona (język polski) - 2013 - 2016
  87. Kwapiszewska Anna (wychowanie fizyczne) - 1999 - 2006
  88. Kwiatkowski Przemysław (wychowanie fizyczne) - 1957 - 1962
  89. Leśniewski Adam (przysposobienie obronne) - 1951 - 1982
  90. Lewandowska-Bojarska Alicja (biblioteka) - 1991 - 1996
  91. Łakomska Kazimiera (język łaciński) - 1960 - 1970
  92. Łopieński Henryk (geografia) - 1975 - 1983
  93. Maicka Mirosława (język polski) - 1998 - 2007
  94. Majewski Cezary (wychowanie fizyczne) - 1991 - 1996
  95. Marczak Anna (język polski) - 1973 - 1975
  96. Mariańska Barbara (język niemiecki) - 1971 - 1978
  97. Markowska Danuta (język polski) - 1970 - 1976
  98. Markowska Elżbieta (biologia) - 1982 - nadal
  99. Markowski Grzegorz (matematyka) - 1989 - 2014
  100. Mędykowska Nina (język polski) 2013 - 2015
  101. Michalczyk Sylwia (język angielski)- 2007 - nadal
  102. Michalski Zygmunt (fizyka) - 1962 - 1985
  103. Mickiewicz Helena (fizyka) - 1978 - 1979
  104. Mienkina (Siekaj) Monika (język niemiecki) - 2001 - nadal
  105. Mitko Magdalena (język angielski) - 2014 - nadal
  106. Myszkowska Magdalena (historia, wos) - 1989 - nadal
  107. Nałęcz Wojciech (język polski) - 1975 - 1978
  108. Niedzicki Adam (język angielski) - 2002 - 2005
  109. Nowak Maria (przysposobienie obronne) - 1965 - 1975
  110. Nowak Teresa (chemia, biologia) - 1954 - 1991
  111. Ochmańska Teresa (język angielski) - 1972 - 1975
  112. Olbrycht Małgorzata (pedagog) - 1996 - 2010
  113. Orzechowska Daniela (język rosyjski) - 1974 - 1990
  114. Ostaszewska Henryka (historia) - 1964 - 1985
  115. Oziębłowski Paweł (wychowanie fizyczne) - 2004 - nadal
  116. Pazdor Andrzej (przysposobienie obronne) - 1996 - 2000
  117. Pągowska Krystyna (plastyka) - 1986 - 1989
  118. Piekarczyk Jolanta (matematyka) 1961 - 1964
  119. Pilnicki Czesław (język francuski, język angielski) - 1956 - 2002
  120. Piskorski Tomasz (historia) - 1996 - 1998
  121. Plakiewicz Czesław (zpt) - 1975 - 1982
  122. Pokorska Karolina (matematyka) - 2014 - 2015
  123. Popczyk Henryka (biologia) - 1954 - 1957
  124. Pudzianowska (Prekurat) Joanna (język łaciński, wok) - 2001 - nadal
  125. Pruska Irena (język polski) - 1965 - 1967
  126. Przybysławski Jarosław (historia) - 1999 - 2010
  127. Purzycka Katarzyna (biblioteka) - 1966 - 1990
  128. Rupala Katarzyna (język rosyjski) - 2015
  129. Rusiecka Grażyna (język angielski) - 2002 - nadal
  130. Rutkowska (Hałaburdzin) Agnieszka (informatyka) - 1993 - 2001
  131. Sadura Wiktor (fizyka) - 1984 - 1986
  132. Sawicka Alina (język polski) - 1956 - 2000
  133. Sawicka Krystyna (wychowanie techniczne) - 1965 - 1972
  134. Serwatka Małgorzata (język polski) - 1990 - nadal
  135. Sikora Małgorzata (język angielski) - 1975 - 1982
  136. Sitnicka (Kowalska) Bożena (geografia, podstawy przedsiębiorczości, doradztwo zawodowe) - 2003 - nadal
  137. Skorupska Julia (biologia) - 1957 - 1961
  138. Soleckyj Maria (język rosyjski) - 1970 - 1974
  139. Starzec Justyna (matematyka) - 2015
  140. Stasiak Robert (fizyka) - 1986 - 1991
  141. Sterkowski Jerzy (informatyka) - 2014 - nadal
  142. Stępień Jolanta (język polski) - 1979 - 1982
  143. Stępień Zofia (chemia) - 1980 - 1983
  144. Stępiński Grzegorz (język rosyjski) - 1954 - 1964
  145. Strączek Józefa (fizyka) - 1954 - 1965
  146. Sulisz Seweryn (wychowanie fizyczne) - 1965 - 1970
  147. Sutuła Krzysztof (przysposobienie obronne) - 2001 - 2005
  148. Szczesiul Anna (język rosyjski) - 1964 - 1996
  149. Szadek-Plakiewicz Maria (plastyka, muzyka) - 1971 - 1982
  150. Szelągowska Zdzisława (fizyka) - 1968 - 1975
  151. Szeptycki Zbigniew (język polski, wos) - 1963 - 1983
  152. Szewczuk Anatoliusz (przysposobienie obronne) - 1960 - 1971
  153. Szudrawska Maria (historia) - 1985 - 1986
  154. Szumowski Mrek (fizyka) 1969 - 1972
  155. Szylberg Grażyna (wychowanie fizyczne) - 1988 - nadal
  156. Szymańska Anna (chemia) - 1992 - 1997
  157. Szypowska Irena (język francuski) - 1961 - 1963
  158. Ślusarska Tamara (język angielski) - 1982 - 1984
  159. Swiderska Ewa (język hebrajski) - 1994 - 1996
  160. Świderska-Chorąży Elżbieta (język polski) - 1968 - 2008
  161. Talik Irena (język angielski) - 1971 - 1975
  162. Terlecki Lidiusz (wychowanie fizyczne) - 1974 - 1987
  163. Tomaszewska-Miller Krystyna (język polski) - 1964 - 1970
  164. Tomczak Mieczysław (wychowanie muzyczne) - 1963 - 1965
  165. Tyburczy Tadeusz (historia) - 1980 - 1982
  166. Urbaniak Sylwia (język polski) - 1996 - 2000
  167. Urbanowicz Ewa (plastyka) - 1999 - 2004
  168. Urbanowicz Marek (przysposobienie obronne) - 1985 - 1992
  169. Warmt Zdzisław (język łaciński) - 1968 - 1972
  170. Waszkiewicz (Chojnacka) Elżbieta (matematyka) - 1965 - 2001
  171. Waszkiewicz Jerzy (historia) - 1966 - 1968
  172. Wątróbska Ewa (język łaciński) - 1978 - 1980
  173. Wiązecki Andrzej (informatyka) - 2012 - 2014
  174. Wiejak Joanna (język niemiecki) - 2002 - 2013
  175. Więckowska-Malec Maria (język polski) - 1956 - 1965
  176. Witkowska Janina (chemia) - 1961 - 1978
  177. Wojtaszewska Ewa (język łaciński) - 1983 - 1985
  178. Wortman Anna (język angielski) - 2015
  179. Wrońska (Przybytniak) Krystyna (geografia) - 1956 - 1984
  180. Wróblewska Katarzyna (geografia) - 1998 - nadal
  181. Wrzesińska Wanda (język polski) - 1955 - 1976
  182. Zabor Katarzyna (język łaciński) - 1972 - 1978
  183. Zaczek Marek (fizyka) - 1991 - 1997
  184. Zakrzewska Agnieszka (język francuski) - 1986 - 1988
  185. Zaleska Hanna (język niemiecki) - 1975 - 1980
  186. Zalewska (Maszenda) Anna (język łaciński, język angielski) - 1980 - 2014
  187. Zalewski Mirosław (wychowanie techniczne) - 1972 - 1974
  188. Zielińska Alicja (biologia) - 2015
  189. Zieliński Adam (historia) 1965 - 1981
  190. Zięba Maria (język angielski) - 1969 - 1972
  191. Zinowajewa Dina (język rosyjski) - 1975 - 1976
  192. Złotorowicz Halina (wychowanie fizyczne) - 1975 - 1998
  193. Żarnowiecki Zbigniew (matematyka) - 1956 - 1961
  194. Żółkowska-Chwirot Anna (geografia) - 1979 - 1999
  195. Żytkiewicz Tadeusz (historia) - 1956 - 1986

 

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

Kalendarium

Logowanie