Dziennik elektroniczny

Zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców do korzystania z dziennika elektronicznego,
dzięki któremu można na bieżąco śledzić oceny i frekwencję.


Aby móc korzystać z dziennika, trzeba:

 • uzyskać do niego dostęp - wychowawca lub administrator wysyła wiadomość powitalną na wskazany przez ucznia/rodzica adres e-mail, w związku z czym... trzeba takowy posiadać:);

 • postąpić zgodnie z instrukcją zawartą w wiadomości powitalnej (m.in. ustanowić hasło);

 • pamiętać, że zalogować się do dziennika można tylko ze strony, której adres kończy się numerem naszej licencji, tzn.

  https://uonet.vulcan.net.pl/003485
 • Odzyskiwanie dostępu do dziennika

  W przypadku utraty hasła, dostęp do dziennnika można odzyskać, klikając na stronie logowania link "Nie pamiętam lub nie mam jeszcze hasła". System wyśle na wprowadzony do dziennika adres e-mail link, dzięki któremu będzie można wprowadzić nowe hasło.


  Jeśli nadal masz problemy z dostępem do dziennika, skontaktuj się z wychowawcą lub administratorem systemu.

  Administrator
  iwonagorgon@poczta.onet.pl
  (podaj rodzaj problemu, imię i nazwisko oraz klasę)


  Informacja dla rodziców, którzy proszą o dostęp do dziennika po raz pierwszy

  W przypadku, gdy w dzienniku elektronicznym nie ma adresu mailowego rodziców (nie został on wprowadzony przez wychowawcę), konieczna jest weryfikacja zgłoszenia. Ponieważ chodzi o dostęp do danych bardzo pufnych, proszę, aby po napisaniu do mnie przez rodziców maila, dziecko w szkole osobiście potwierdziło, że rodzic prosi o dostęp do dziennika i podało adres mailowy, który mam wprowdzić do systemu (adres musi być taki sam jak ten, z którego zostało wysłane zgłoszenie).
  Za utrudnienia przepraszam, ale musimy dbać o bezpieczeństwo danych Państwa dzieci:).

  Komunikat w sprawie zaznaczania w dzienniku nieprzygotowań do lekcji

  Szanowni Państwo Rodzice oraz równie szanowni Uczniowie!
  W związku z licznymi wątpliwościami, zastrzeżeniami i skargami dotyczącymi wpisywania nieprzygotowań do lekcji w dzienniku zgłaszanymi zarówno przez zaniepokojonych rozdziców, jak i przez zdezorientowanych uczniów wyjaśniam, że:


  1) zgłoszone przez ucznia nieprzygotowanie do lekcji odznacza się w zakładce OCENY symbolem „np.”.
  Poniżej przedstawiona została sytuacja, gdy uczeń rzeczywiście zgłosił nieprzygotowanie do lekcji.  2) widoczny w zakładce PRACE -> ZADANIA wpis o nieprzygotowaniu oznacza jedynie, że w dzienniku pojawiła się kolumna, w której nauczyciel wpisuje/będzie wpisywał nieprzygotowania do lekcji. Nauczyciel nie ma możliwości wprowadzenia symbolu „np” dla konkretnego ucznia, jeśli uprzednio nie utworzy kolumny (czyli zadania) dla wszystkich uczniów.
  Poniżej przedstawiona została sytuacja, gdy nauczyciel utworzył kolumnę „Nieprzygotowanie do lekcji”. Informacja ta będzie się wyświetlała wszystkim uczniom w klasie bez względu na to, czy ktoś zgłosił nieprzygotowanie, czy też nie.


  Dodała: Iwona Andrzejewska


  Strona główna