Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

 

Szanowni Państwo,

w związku  z akcją strajkową  w szkole, która ma się rozpocząć   8.04.2019 r. informuję, że w tym dniu szkoła będzie dostępna dla uczniów, ale nie będzie prowadzić planowych zajęć dydaktyczno-wychowawczych, poza zajęciami zadeklarowanymi przez nauczycieli, którzy poinformowali o tym młodzież. W przypadku odwołania strajku szkoła pracuje zgodnie z obowiązującym planem.

 Anna Graf
Dyrektor
XLVII Liceum Ogólnokształcącego
im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie

List Prezydenta m.st. Warszawy do rodziców

To był wspaniały tydzień.

W dniach 17 – 22 marca gościliśmy w Polsce grupę niemieckich uczniów z Hanoweru. Mieliśmy okazję dobrze się poznać i spędzić razem sporo czasu. Wspólne zajęcia w szkole, wizyta w kręgielni, zwiedzanie warszawskiej Starówki oraz popołudnie w Centrum Nauki Kopernik pozostaną na długo w naszej pamięci. Najciekawsza była jednak wycieczka do Krakowa i Wieliczki.

W czerwcu jedziemy do Hanoweru i już nie możemy się doczekać.

 

Spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 

dla uczniów klas III gimnazjum 

odbędzie się 4 kwietnia 2019 (czwartek), godz. 17.00.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły.

Uroczysta gala rozdania nagród w Konkursie Rozrywki Matematyczne 2019 odbyła się w piątek 22 marca 2019 r. W finałowych rozgrywkach wyróżnienia otrzymali uczniowie naszej szkoły - z klasy 3A: Marek Dudziński, Anna Biegalska, Mariusz Wojciechowski, Klaudia Olendzka oraz z klasy 1A: Paweł Szatan i Kacper Szaruch. Gratulujemy.  

 

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

Kalendarium

Logowanie

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na to, że używamy plików cookie.
Rozumiem Odmawiam