Kasztany kwitną w pełnej krasie - to znak, że wielkimi krokami zbliżają się egzaminy maturalne.

Już niedługo, bo 4 maja nasi absolwenci rozpoczną maturalne potyczki,

dlatego życzymy im połamania piór, samych łatwych zadań i dużo, dużo szczęścia.

Trzymamy kciuki bardzo mocno!

Zgodnie z naszą szkolną tradycją dedykujemy maturzystom szlagier z coraz starszej szafy.

I jeszcze coś dla tych, którzy lubią mieć czas pod kontrolą ;)

zegar maturalny

Odchodzicie ze szkoły z wiarą w swoje nieograniczone możliwości, z nadzieją na spełnienie wszystkich marzeń. Przed Wami ostatnia oficjalna uroczystość szkolna, która zamyka ważny etap w waszym życiu.

Tymi słowami oraz piosenką Anny Jantar zaśpiewaną przez Amelię Targońską z klasy 1F 27 kwietnia 2018 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich.

Po oficjalnym powitaniu przez Panią Dyrektor uczniów i wszystkich zaproszonych gości oraz przekazaniu Sztandaru Szkoły nowemu pocztowi sztandarowemu, nastąpiła najważniejsza część uroczystości - wręczenie absolwentom świadectw ukończenia szkoły. Następnie Pani Dyrektor wraz z wychowawcami i nauczycielami wręczyła uczniom nagrody i dyplomy za szczególne osiągnięcia: wyniki w nauce, działalność na rzecz społeczności szkolnej i klasowej, udział w konkursach i olimpiadach, pracę w szkolnym wolontariacie oraz osiągnięcia sportowe.

Pani Dyrektor złożyła też podziękowania rodzicom, którzy w szczególny sposób angażowali się w życie szkoły.

Życzenia dla absolwentów w imieniu Rady Rodziców przekazał pan Grzegorz Świderski.

Absolwentów w imieniu klas I i II pożegnała przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego Olga Samoraj, natomiast reprezentantka abiturientów - Dorota Bieńkowska - w ciepłych słowach podziękowała nauczycielom za trud włożony w ich wychowanie i edukację.