Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

 

Drodzy Absolwenci,

po odbiór świadectw dojrzałości zapraszamy 11 sierpnia 2020 r. w następujących godzinach:

11.00 – klasa 3A

12.00 – klasa 3B

13.00 – klasa 3C

14.00 – klasa 3E

15.00 – klasa 3F i absolwenci z lat ubiegłych

W przypadku braku możliwości osobistego odbioru świadectwa w wyznaczonym terminie, absolwent może napisać upoważnienie wskazanej osobie – druki upoważnień dostępne są w sekretariacie szkoły - należy je wypełnić osobiście w obecności sekretarza szkoły.

Ze względu na rozpoczynający się 12 sierpnia kolejny etap rekrutacji do klas pierwszych odbiór świadectw dojrzałości w terminie innym niż 11 sierpnia będzie możliwy po uprzednim telefonicznym umówieniu się z sekretarzem szkoły lub od 19 sierpnia w godzinach pracy szkoły.

Przypominamy również o konieczności zwrotu klucza do szafki oraz książek do biblioteki (jeśli ktoś nie zrobił tego wcześniej).

Osoby odbierające świadectwa zobowiązane są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa - maseczka, dezynfekcja rąk, zachowanie odpowiedniego dystansu.

Od 15 czerwca (od godz. 8.00) do 10 lipca (do godz. 15.00) kandydaci składają w szkole pierwszego wyboru wnioski oraz dokumenty potwierdzające spełnianie warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Wydrukowany i podpisany (przez kandydata i przez rodziców/opiekunów) wniosek oraz dokumenty potwierdzające spełnianie warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym można składać:

- w formie elektronicznej - podpisany i zeskanowany wniosek oraz skany innych dokumentów należy przesłać na adres rekrutacja@47lo.waw.pl; w temacie wiadomości należy wpisać: Wniosek klasa nazwisko i imię (np. Wniosek 1A Kowalski Jan)

- osobiście w punkcie naboru w szkole.

Ze względu na egzaminy maturalne w dniach 15 – 19 czerwca wnioski można składać osobiście

w godz. 10.00 - 11.30 oraz 14.30 - 16.00.

Od 22 czerwca dokumenty można składać w godz. 8.00 - 15.30.

Drodzy Maturzyści,

już wkrótce rozpocznie się najważniejszy w Waszym dotychczasowym życiu egzamin - egzamin dojrzałości. Mimo trudnej sytuacji, w jakiej się znaleźliście, wierzymy głęboko, że świetnie sobie poradzicie z wszystkimi zadaniami maturalnymi i osiągniecie wysokie wyniki, które pozwolą Wam spełniać Wasze marzenia i zrealizować życiowe plany.

Jesteśmy z Wami i trzymamy za Was kciuki :).

Aby choć trochę odtworzyć atmosferę, która towarzyszyła zawsze egzaminom maturalnym w naszej szkole, uchwycone - jak co roku - specjalnie dla Was rozkwitające wczesnomajowe kasztany. 

W tym szczególnie trudnym dla tegorocznych maturzystów czasie przekazujemy apel Powstańców Warszawskich do młodzieży.

Słowa otuchy i wsparcia w imieniu Powstańców wygłosiła Pani Jadwiga Skolimowska, pseud. „Czarna Jadwiga”, po wojnie nauczycielka w szpitalu zakaźnym.

 https://www.facebook.com/nowolipie22/videos/950047298780648/

Mamy nadzieję, że te słowa, prosto z  serca, wzmocnią wielu tegorocznych maturzystów.

Wszystkim przystępującym do Egzaminu Dojrzałości ‘2020 życzymy powodzenia i spełnienia marzeń.

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

Kalendarium

Logowanie

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na to, że używamy plików cookie.
Rozumiem Odmawiam