Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

 

W naszej szkole odbył się międzyklasowy turniej siatkówki 2015/2016. Do rywalizacji zgłosiły się wszystkie klasy, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni :). W zeszłym tygodniu odbył się finał kończący tegoroczny turniej. Gratulujemy wszystkim drużynom a szczególnie tym, które stanęły na podium. Najlepsi okazali się uczniowie klasy 3A, drugie miejsce zajęła drużyna klasy 2D, a trzecie miejsce przypadło drużynie klasy 2A. Jeszcze raz gratulujemy! Mamy także nadzieję, że w przyszłym roku również odbędzie się taki turniej z równie wspaniałą frekwencją i niesamowitym zaangażowaniem nie tylko organizatora, ale przede wszystkim uczestników.

Natalia Piekarska (2a)

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

Kalendarium

Logowanie

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na to, że używamy plików cookie.
Rozumiem Odmawiam