Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

 

Odchodzicie ze szkoły z wiarą w swoje nieograniczone możliwości, z nadzieją na spełnienie wszystkich marzeń. Przed Wami ostatnia oficjalna uroczystość szkolna, która zamyka ważny etap w waszym życiu.

Tymi słowami oraz piosenką Anny Jantar zaśpiewaną przez Amelię Targońską z klasy 1F 27 kwietnia 2018 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich.

Po oficjalnym powitaniu przez Panią Dyrektor uczniów i wszystkich zaproszonych gości oraz przekazaniu Sztandaru Szkoły nowemu pocztowi sztandarowemu, nastąpiła najważniejsza część uroczystości - wręczenie absolwentom świadectw ukończenia szkoły. Następnie Pani Dyrektor wraz z wychowawcami i nauczycielami wręczyła uczniom nagrody i dyplomy za szczególne osiągnięcia: wyniki w nauce, działalność na rzecz społeczności szkolnej i klasowej, udział w konkursach i olimpiadach, pracę w szkolnym wolontariacie oraz osiągnięcia sportowe.

Pani Dyrektor złożyła też podziękowania rodzicom, którzy w szczególny sposób angażowali się w życie szkoły.

Życzenia dla absolwentów w imieniu Rady Rodziców przekazał pan Grzegorz Świderski.

Absolwentów w imieniu klas I i II pożegnała przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego Olga Samoraj, natomiast reprezentantka abiturientów - Dorota Bieńkowska - w ciepłych słowach podziękowała nauczycielom za trud włożony w ich wychowanie i edukację.   

          

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

Kalendarium

Logowanie

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na to, że używamy plików cookie.
Rozumiem Odmawiam