Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

 

W środę 21 czerwca odbył się w naszym liceum piknik szkolny. Obchodziliśmy Dzień Języków Obcych oraz Dzień Sportu. Pogoda była cudowna. Na tarasie odbywały się występy wokalne i aktorskie w różnych językach europejskich. Można było wziąć udział w licznych konkursach i zabawach oraz zjeść coś dobrego. Fani sportu również mieli co robić. Brali udział w różnych zawodach lub po prostu kibicowali swoim kolegom. Wszyscy świetnie się bawili.

Podczas meczu piłki koszykowej chłopców wygrała reprezentacja klas I w składzie Norbert Dąbrowski (1A) i Bartłomiej Lachert (1A). Natomiast mecz piłki nożnej dziewcząt wygrała również reprezentacja klas I w składzie: Iga Szczepanik (1A), Joanna Cudowska (1F), Urszula Gronek (1F), Kinga Śliwka (1E) i Wioletta Ołdak (1D).

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

Kalendarium

Logowanie

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na to, że używamy plików cookie.
Rozumiem Odmawiam