Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

 

 

Klasa

Nauczyciel prowadzący zebranie

Godzina

Sala

Uwagi

1A

p. Iwona Andrzejewska

18.00

22

zebranie

1B

p. Katarzyna Wróblewska

18.00

23

zebranie

1C

p. Grażyna Szylberg

18.00

37

zebranie

1D

p. Agnieszka Barcińska

18.00

34

zebranie

1E

p. Joanna Gruczek

18.00

38

zebranie

1F

p. Joanna Kornacka

18.00

142

zebranie

1Ag

p. Katarzyna Kaczorowska

18.00

33

zebranie

1Bg

p. Magdalena Mitko

18.00

9

zebranie

1Cg

p. Magdalena Myszkowska

18.00

141

zebranie

1Eg

p. Janusz Dąbrowski

18.00

16

zebranie

2A

p. Anna Chojnowska

18.00

39

zebranie

2B

p. Joanna Jabłonowska

18.00

36

zebranie

2C

p. Agnieszka Firleta

18.00

43

zebranie

2E

p. Małgorzata Przybysławska

18.00

32

zebranie

2F

p. Ewa Cybulska

18.00

42

zebranie

3A

p. Dorota Grzegrzółka

18.00

44

zebranie

3B

p. Bożena Sitnicka

18.00

18

zebranie

3C

p. Elżbieta Markowska

18.00

11

zebranie

3E

p. Joanna Pudzianowska

18.00

24

zebranie

3F

p. Monika Czerwonka

18.00

10

zebranie

Nauczyciele wychowawcy prowadzą rozmowy z rodzicami w salach przydzielonych powyżej.

Pozostali nauczyciele są dostępni w godz. 17.00 – 18.00 w następujących salach:

gabinet nr 31

                        p. Katarzyna Krzyżańska – naucz. matematyki

sala nr 17

                        p. Jerzy Sterkowski – naucz. informatyki

                        p. Anna Chwil - naucz. informatyki - NB

                        p. Grażyna Bakunowska - naucz. matematyki

                        p. Aneta Kałmuk – Kwaśniewska – naucz. j. hiszpańskiego

                        p. Halina Kwiatkowska - naucz. j. hiszpańskiego

                        p. Ewa Rogalska – Monserrat - naucz. j. hiszpańskiego

                        p. Dagmara Rusinek - naucz. plastyki

sala nr 18

                        p. Grażyna Rusiecka - naucz. j. angielskiego   

                        p. Marta Kowalewska - naucz. j. angielskiego

                        p. Katarzyna Downar - naucz. j. angielskiego - NB

                        p. Barbara Krzywkowska - naucz. j. angielskiego

                        p. Agata Pawul - naucz. j. angielskiego

                        p. Monika Mienkina  - naucz. j. niemieckiego - NB

                        p. Małgorzata Kotiuszko – naucz. j. niemieckiego

pokój nauczycielski

                        p. Elwira Bazylińska – naucz. j. francuskiego

                        p. Anna Załęska – naucz. j. rosyjskiego          

                        p. Małgorzata Bieńkowska – naucz. j. francuskiego

                        p. Małgorzata Serwatka - naucz. j. polskiego

                        p. Magdalena Brociek - naucz. chemii        

                        p. Katarzyna Rupala – naucz. j. rosyjskiego 

 

 

Dodała: Katarzyna Krzyżańska

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

Kalendarium

Logowanie

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na to, że używamy plików cookie.
Rozumiem Odmawiam