Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

 

Wspaniała atmosfera, ciekawe występy na scenie, pyszne smakołyki i cudowna pogoda – to tegoroczny Dzień Języków Obcych w naszej szkole, który odbył się 20 czerwca 2018 r.

Uczniowie Wyspiana recytowali wiersze, śpiewali piosenki, wystąpili w spektaklu „Czerwony Kapturek” oraz przedstawiali prezentacje multimedialne. Można było spróbować swoich sił w wielu konkursach np.: „Name that tune?” i „Family Feud ”. A wszystko to w różnych językach obcych. Dodatkową atrakcją był niewątpliwie pokaz Moniki Faliszewskiej zwyciężczyni zawodów WORLD CHAMPIONSHIP WFF FIT-KID & FITNESS AEROBIC.

Przy specjalnie przygotowanych stanowiskach czekały regionalne smakołyki. Na szkolnym tarasie przygotowano grilla oraz kawiarenkę. Wszyscy świetnie się bawili.

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

Kalendarium

Logowanie

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na to, że używamy plików cookie.
Rozumiem Odmawiam