Sukces naszej uczennicy w Konkursie Ortograficznym "Ortografia na medal"

14 stycznia 2017 roku w XCIX Liceum Ogólnokształcącym im. Zbigniewa Herberta odbył się dzielnicowy etap Konkursu Ortograficznego "Ortografia na medal". Naszą szkołę reprezentowali zwycięzcy etapu szkolnego: Krzysztof Maj, Ismena Kolbe i Kamil Laskowski.
Miło nam poinformować, że Ismena Kolbe zajęła II miejsce i tym samym zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 11 marca.
Serdecznie gratulujemy Ismenie i życzymy kolejnych sukcesów.

 


Stypendium Prezesa Rady Ministrów 2016/2017

 Z przyjemnością informujemy, że w roku szkolnym 2016/2017 stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymał Patryk Kluczyński, uczeń klasy 3A.

Gratulujemy!


 Sukces naszej uczennicy

Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 1c Ismena Kolbe zajęła III miejsce w dzielnicowym etapie XVI Konkursu Ortograficznego "Ortografia na medal".
Ismena będzie reprezentowała naszą szkołę w etapie wojewódzkim konkursu, który odbędzie się 12 marca.
Gratulujemy Ismenie i życzymy kolejnych sukcesów.


Stypendium Prezesa Rady Ministrów 2015/2016

Z przyjemnością informujemy, że nagrodę Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2015/2016 otrzymała Malwina Czech, uczennica klasy 2C .
Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy. 

 

Anna Dzwolak i Łukasz Wiśniewski
finalistami XVII Olimpiady z Wiedzy o Prawie

Dnia 28.02.2015 r. uczniowie naszej szkoły: Anna Dzwolak  (3d) oraz Łukasz Wiśniewski (2b) zostali finalistami XVII Olimpiady z Wiedzy o Prawie w etapie wojewódzkim -  Anna Dzwolak zajęła VI miejsce, natomiast Łukasz Wiśniewski zajął miejsce X.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                   


 Sukces naszego ucznia

Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 2B Krystian Mięgoć-Kowalski został wyróżniony w VII edycji konkursu wojewódzkiego „Moja wiedza o II Wojnie Światowej” „Wielkie postacie zwycięskiej koalicji II wojny światowej. Konferencje w Teheranie, Jałcie i Poczdamie a sprawa polska”.

Serdecznie gratulujemy Krystianowi.