Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2021".

 

   Wszystkich zainteresowanych historią II wojny światowej i tematem zbrodni katyńskiej, którym zależy, by te tragiczne wydarzenia nie zostały zapomniane, serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Dzielnicowym Konkursie Katyńskim współorganizowanym przez naszą szkołę. Tematem przewodnim XVI edycji konkursu jest „80 rocznica zbrodni katyńskiej. Historia i pamięć”.

   Konkurs adresowany jest dla uczniów klasy siódmej i ósmej szkoły podstawowej oraz uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych Dzielnicy Praga-Południe. Składa się z dwóch etapów: gry przestrzennej sprawdzającej wiedzę historyczną oraz części plastycznej polegającej na stworzeniu projektu graficznego serii znaczków pocztowych zaprezentowanych w formie bloku okolicznościowego (4 znaczki) nawiązującego do powyższego tematu.

Nagrodą główną jest wyjazd - pielgrzymka do Bykowni, jednego z miejsc kaźni. Szczegółowe informacje podajemy w regulaminie.

Regulamin XVI Dzielnicowego Konkursu Katyńskiego

Formularz zgłoszeniowy

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

 

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

Kalendarium

Logowanie

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na to, że używamy plików cookie.
Rozumiem Odmawiam