Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

 

15 maja 2013 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie klas I B, C, F z przedstawicielem CISCO Panią Moniką Urbańską, która zachęcała dziewczyny do studiowania informatyki oraz kierunków technicznych potrzebnych w przemyśle elektronicznym oraz instytucjach, gdzie informatyka – komputer i Internet - jest podstawowym narzędziem pracy. W pierwszych klasach młodzież jeszcze nie do końca wie jaki kierunek wybierze. Na trzy klasy dwie dziewczyny odważnie zadeklarowały, że chcą studiować informatykę. Była również uroczysta chwila wręczenia IPONA uczennicy klasy IC Monice Karwowskiej - Monika została wylosowana na międzynarodowym spotkaniu w Kalifornii.Monika Karwowska

zobacz więcej zdjęć

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

Kalendarium

Logowanie

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na to, że używamy plików cookie.
Rozumiem Odmawiam