Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

 

Do zobaczenia w dorosłym życiu...

26 kwietnia 2012 roku o godz. 17.00 odbyło się zakończenie roku szkolnego klas III.
W czasie uroczystości absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, a także nagrody i dyplomy za dobre wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe oraz aktywną pracę na rzecz szkoły.

Absolwentów pożegnała Pani Dyrektor Anna Graf oraz przewodnicząca Rady Rodziców - Pani Ruth Anang-Niedzielska. W imieniu tegorocznych maturzystów głos zabrał Piotr Lisiak, który podziękował nauczycielom za trzyletnią współpracę, chwile wsparcia, podtrzymywania na duchu, mobilizację do nauki oraz cierpliwość i wyrozumiałość.

Po obejrzeniu programu artystycznego przygotowanego przez uczniów klas 2f i 1f absolwenci udali się na spotkania z wychowawcami.

zobacz zdjęcia

zobacz zdjęcia

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

Kalendarium

Logowanie

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na to, że używamy plików cookie.
Rozumiem Odmawiam