Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2021".

 

Obchody 55-lecia istnienia
XLVII Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego

        W dniach 26 - 27 lutego 2010 roku świętowaliśmy 55-lecie istnienia XLVII Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego.
        27 lutego, w piątek odbyły się oficjalne uroczystości, w których wzięli udział przedstawiciele władz Dzielnicy Praga-Południe oraz zaproszeni goście.        28 lutego, w sobotę o godz. 9.00 w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Męczenników Polskich została odprawiona msza święta w intencji zmarłych nauczycieli i absolwentów naszej szkoły.

        Następnie absolwenci i zaproszeni goście zostali uroczyście powitani przez Panią Dyrektor Annę Graf i obejrzeli wspomnieniowy spektakl pt. Nasza klasa przygotowany specjalnie na tę okazję przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły.


        Tego dnia ogłoszone zostały również wyniki plebiscytu na nauczyciela 55-lecia. Zwycięzcą został Pan Czesław Pilnicki, nauczyciel języka francuskiego w latach 1956 - 2002.

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

Kalendarium

Logowanie

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na to, że używamy plików cookie.
Rozumiem Odmawiam