Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

 

Witamy na stronie internetowej XLVII LO przyodzianej w nowe szaty. Wprawdzie nie szata zdobi człowieka (no, może trochę), ale czy sprawdza się to również w przypadku szkolnej strony internetowej? Ponieważ pojawiły się pewne wątpliwości w tej kwestii, postanowiliśmy popracować nad nowym dizajnem :).

Inicjatorem powstania, głównym projektantem i wykonawcą nowej strony był Patryk Kluczyński (1A), który pewnego pięknego październikowego dnia pchnął kostki domina i poruszył lawinę działań hostingowo-domenowo-dizajnowych. To jemu zawdzięczamy wydelegowanie domeny na nowy serwer, transfer tejże domeny i oczywiście wykreowanie nowego wizerunku strony.

Składamy Patrykowi serdeczne podziękowania za wysiłek i zaangażowanie, jakie włożył w unowocześnienie naszego image’u.

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

Kalendarium

Logowanie

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na to, że używamy plików cookie.
Rozumiem Odmawiam