Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

 

11 października klasy 1a i 1b wyjechały na planowaną od dawna wycieczkę do Puszczy Kampinoskiej. Pogoda dopisała i wykonywanie zadań przewidzianych w programie było czystą przyjemnością.

Głównym celem wyjazdu była nauka radzenia sobie w trudnych sytuacjach i integrowanie zespołów  klasowych. Uczniowie poznali między innymi tajne sposoby rozpalania ognia, zasady udzielania pierwszej pomocy i spróbowali swoich sił w łucznictwie.

Przy własnoręczne rozpalonym ognisku można było przyrządzić sobie prosty posiłek. Na koniec wszyscy wzięli udział w grze terenowej, w której trzeba było wykazać się znajomością kryptologii i umiejętnością czytania map. Najlepszym dowodem na to, że wszystkie zadania dotyczące znajomości puszczy zostały wykonane poprawnie i we współpracy było to, że nikt się nie zgubił i obie klasy w komplecie wróciły do Warszawy.

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

Kalendarium

Logowanie

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na to, że używamy plików cookie.
Rozumiem Odmawiam