Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

 

Klasy 2b i 2f pod koniec kwietnia odwiedziły Wiedeń, który w 2018 roku uznany został za najbardziej przyjazne miasto do życia. Podczas naszej wizyty w stolicy Austrii poznaliśmy historię tego miasta, odwiedziliśmy m.in. piękny Pałac Schönbrunn, Katedrę św. Szczepana. Zachwycił nas Belweder , a szczególnie znajdujące się w tym miejscu prace Gustawa Klimta, w tym słynny Pocałanek. Innym niezwykłym miejscem, w którym mogliśmy przebywać była Opera Wiedeńska. Ostatnim punktem naszego pobytu była wizyta na Wiedeńskim Praterze, jednym z największych parków rozrywki w Europie.

Stolica secesji oczarowała  uczniów  pięknem  architektury , czystym  powietrzem, legendą  cesarzowej Sisi , tak bardzo, że wielu z nas planuje następną wizytę w Wiedniu.

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

Kalendarium

Logowanie

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na to, że używamy plików cookie.
Rozumiem Odmawiam