Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

 

W tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wzięło udział, po raz pierwszy w historii naszej szkoły, kilkudziesięciu uczniów z klas pierwszych, którzy zebrali razem ponad 5 000 zł! Akcja została zorganizowana przez uczniów szkolnego wolontariatu, między innymi Maksymiliana Kanię i Natalię Piątek. Bardzo dziękujemy również za pomoc p. Monice Czerwonce, która cały dzień poświęciła na pomoc w sztabie znajdującym się w LO im. Adama Mickiewicza. Nowy rok zaczęliśmy bardzo intensywnie i na tym nasza pomoc w terenie się nie kończy! Przedstawiciele wolontariatu już mają zaplanowane kolejne, równie interesujące akcje, o których poinformujemy niebawem. 

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

Kalendarium

Logowanie

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na to, że używamy plików cookie.
Rozumiem Odmawiam