Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

 

Szanowni Państwo,

zgodnie z rekomendacjami Ministra Edukacji Narodowej dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa informujemy, że:

- w naszej szkole we wszystkich klasach odbyły się pogadanki na temat przestrzegania higieny, w tym np. częstego mycia rąk z użyciem ciepłej wody i mydła oraz ochrony podczas kaszlu i kichania, aby uniknąć zachorowania,

- we wszystkich szkolnych łazienkach została zamieszczona instrukcja skutecznego mycia rąk,

- szkoła została wyposażona w środki antyseptyczne do odkażania rąk, które dostępne są przy wejściu do budynku oraz w toaletach.

Apelujemy do wszystkich Rodziców, aby nie posyłali chorych dzieci do szkoły.

Jeżeli Państwa dziecko wróciło z terenów występowania koronawirusa i ma objawy grypopodobne, prosimy bezzwłocznie zgłosić się do szpitala zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego, powiadomić najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną (Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie ul. Żelazna 79, 00-875,  telefon:  22 620 90 01).


Jednocześnie informujemy, że osoby, które nie miały kontaktu z chorymi, nie mają powodu do obaw.


Prosimy Państwa o sprawdzanie na bieżąco komunikatów publikowanych na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia.  https://gis.gov.pl/

W przypadku wszelkich pytań i wątpliwości prosimy dzwonić na infolinię Ministerstwa Zdrowia tel. 800 190 590 (czynne całodobowo). https://dokumenty.men.gov.pl/Infolinia.jpg

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

Kalendarium

Logowanie

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na to, że używamy plików cookie.
Rozumiem Odmawiam