Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

 

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie klas ósmych,

ponieważ rekrutacja do klas pierwszych odbywa się w tym roku w specyficznych warunkach uniemożliwiających działania, które podejmowaliśmy w poprzednich latach, aby pomóc uczniom w dokonaniu wyboru szkoły, chcielibyśmy zaproponować zapoznanie się z ofertą naszej szkoły w nieco inny niż dotychczas sposób.   

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły przygotowali materiały, które - mamy nadzieję - pozwolą kandydatom i ich rodzicom dowiedzieć się więcej o XLVII Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego i dzięki temu pomóc w wyborze odpowiedniej szkoły.

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi specjalnie dla Was krótkimi materiałami filmowymi.

 Materiały informacyjne o szkole

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

Kalendarium

Logowanie

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na to, że używamy plików cookie.
Rozumiem Odmawiam