Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

 

Od 15 czerwca (od godz. 8.00) do 10 lipca (do godz. 15.00) kandydaci składają w szkole pierwszego wyboru wnioski oraz dokumenty potwierdzające spełnianie warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Wydrukowany i podpisany (przez kandydata i przez rodziców/opiekunów) wniosek oraz dokumenty potwierdzające spełnianie warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym można składać:

- w formie elektronicznej - podpisany i zeskanowany wniosek oraz skany innych dokumentów należy przesłać na adres rekrutacja@47lo.waw.pl; w temacie wiadomości należy wpisać: Wniosek klasa nazwisko i imię (np. Wniosek 1A Kowalski Jan)

- osobiście w punkcie naboru w szkole.

Ze względu na egzaminy maturalne w dniach 15 – 19 czerwca wnioski można składać osobiście

w godz. 10.00 - 11.30 oraz 14.30 - 16.00.

Od 22 czerwca dokumenty można składać w godz. 8.00 - 15.30.

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

Kalendarium

Logowanie

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na to, że używamy plików cookie.
Rozumiem Odmawiam