Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Języków Obcych na korytarzach naszej szkoły pojawiły się tablice tematyczne. Dzięki współpracy z uczniami udało się ubarwić barwami flag europejskich oraz zdjęciami atrakcji turystycznych. Przechodzący mogli się też zatrzymać na moment w codziennym biegu i przeczytać oryginalne obcojęzyczne łamańce językowe oraz inspirujące sentencje o wartości poznawania języków obcych. Dla Dyrekcji, nauczycieli i pozostałych pracowników zostały przygotowane listy z ich imionami, dzięki którym mieli oni możliwość zwracania się do siebie w wielu językach.

Dla uczniów był to dzień inny niż inne! Maseczka w barwach flagi państwa europejskiego gwarantowała dzień bez pytania, za co dziękujemy wszystkim nauczycielom.

B. Krzywkowska i A. Pawul

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

Kalendarium

Logowanie

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na to, że używamy plików cookie.
Rozumiem Odmawiam