Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2021".

 

Szanowni Państwo, drodzy uczniowie
Zbliża się 53 rocznica wydarzeń marcowych 1968. Jest to doskonała okazja do poznania lub przypomnienia sobie ich okoliczności, dramatycznego przebiegu, klimatu dekady gomułkowskiej. Chcemy Państwa zaprosić do udziału w spotkaniu przygotowanym przez entuzjastów nauk humanistycznych, pana Dariusza Kubuja i panią Katarzynę Kubuj.
Dzięki organizatorom spotkania będzie można usłyszeć relacje, żyjących uczestników wydarzeń marca 68., obejrzeć materiały archiwalne.
Tytuł spotkania „Dziady”, oczywisty dla starszych, dla młodszych niech będzie dowodem na przenikanie się sztuki, polityki i życia zwykłych ludzi.
Spotkanie odbędzie w dwóch częściach


Część pierwsza 4.03.2021o godzinie 19  w aplikacji MS Teams


Część druga odbędzie się 11. 03. 2021 o godz. 19.00.


Link do drugiego spotkania można znaleźć w dzienniku elektronicznym.

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

Kalendarium

Logowanie

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na to, że używamy plików cookie.
Rozumiem Odmawiam