Od 19 do 23 października trwał w naszej szkole Praski Tydzień Kariery
pod hasłem "Poznaj swojego doradcę zawodowego".

19 października

Dziś gościliśmy Panie z Klubu Pracy OHP, które miały dla naszych uczniów ciekawe propozycje pracy dorywczej. Zainteresowanie ofertami było duże, o czym świadczyły rzesze uczniów skupiające się wokół stoiska. Mamy nadzieję, że tak jak zwykle część młodzieży skorzysta z tej formy dorobienia do kieszonkowego.
Miłej i dobrze płatnej pracy.... życzymy :).


 22 października

Dziś ciąg dalszy działań związanych z Praskim Tygodniem Kariery.

Uczniowie klas drugich wzięli udział w warsztatach "Ważny wybór" przygotowanych przez Uniwersytet SWPS. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, prowadzącym brakowało czasu by odpowiedzieć na wszystkie nurtujące młodzież pytania. Ciekawe zajęcia, które prowadzili studenci uniwersytetu (oj działo się działo)  na pewno będą miały swój dalszy ciąg w niedalekiej przyszłości. Szkołę odwiedził również doradca zawodowy z poradni psychologiczno-pedagogicznej, wspomagając rodzimego doradcę. Zainteresowanie poradą przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Uczniowie kłębili się pod pokojem doradcy.

Tyle się działo, ale to jeszcze nie wszystko... jeszcze nie koniec działań w ramach OTK.

23 października

Dziś odwiedziła naszą szkołę przedstawicielka firmy Perfect, która udzielała uczniom klas III informacji na temat podejmowania studiów poza granicami kraju, głównie w Danii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwecji oraz Australii, Kandzie czy USA. I tak oto zakończyliśmy działania w ramach OTK. Do następnego roku...

 

 

 Dodała: Bożena Sitnicka

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

Kalendarium

Logowanie