Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Gwiazdozbiór Wyspiana

Jakub Broniszewski, klasa 1F

Drużynowy Mistrz Polski Seniorów w szabli

Indywidualny Mistrz Polski do lat 17 w szabli

I miejsce w klasyfikacji Polskiego Związku Szermierczego do 17 lat

IV miejsce w klasyfikacji Polskiego Związku Szermierczego do 20 lat

Członek Kadry Narodowej w szabli do 17 lat

Członek Kadry Narodowej w szabli do 20 lat

 

Bartłomiej Rybarczyk, klasa 3A

Drużynowy Mistrz Polski w Łucznictwie

 

Adam Szczęsny, klasa 2A

Reprezentant Polski U-19 w Unihokeju

 

Monika Faliszewska, klasa 1F

I miejsce w Mistrzostwach Świata Juniorów w Fitnessie 2016

I miejsce w Mistrzostwach Świata Juniorów w Fitnessie 2017

III miejsce w Mistrzostwach Polski 2016

 

Patrycja Rusiecka, klasa 2D

Osiągnięcia 2017:

I miejsce-Puchar Kujaw i Pomorza

II miejsce-Mistrzostwa Polski w tańcu sportowym WADF

I miejsce-Ogólnopolski Festiwal Tańca w Białych Błotach

I miejsce-Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego w Brodnicy

Osiągnięcia 2016:

III miejsce -Międzynarodowy Turniej Tańca „Time For Dance”

I miejsce-Otwarte Mistrzostwa Józefowa w tańcu nowoczesnym

II miejsce -Mistrzostwa Europy w tańcu sportowym WADF

II miejsce -Mistrzostwa Polski w tańcu sportowym WADF

I miejsce-Puchar Kujaw i Pomorza

 

Agata Michalska, klasa 2E

2017

Mistrzostwa Polski Juniorów Biała Podlaska – I miejsce

Mistrzostwa Warszawy Juniorów – II miejsce

Mistrzostwa Polski Seniorów – III miejsce

2016

Międzynarodowy turniej im Bogdana Chmielewskiego Świdnica - 1

Międzynarodowy turniej pod Wawelem Kraków - 3

Mistrzostwa Polski Juniorów Zielona Góra - 2

Mistrzostwa Warszawy Juniorów - 1

Międzynarodowy Puchar Warsa&Sawy Warszawa - 1

 

Magda Strzała, klasa 2A

W sezonie 2015/16

3 miejsce w Pucharze Polski

 5 miejsce w Polsce w kategorii juniorek młodszych

W sezonie 2016/17

 7 miejsce w Polsce w kategorii juniorek starszych

W sezonie 2017/18

Powołanie do kadry narodowej U 19

I aktualnie jestem w top 30 zawodniczek z całej Polski i walczę o miejsca w top 20 żeby pojechać na Mistrzostwa Świata w maju w 2018 r w Szwajcarii

 

Maja Adamczyk, klasa 2C

1 miejsce w kategorii team w Mistrzostwach Polski Seniorek w Pływaniu Synchronicznym

1 miejsce w kategorii combo w Mistrzostwach Polski Seniorek w Pływaniu Synchronicznym

1 miejsce w kategorii combo w Mistrzostwach Polski Juniorek Starszych w Pływaniu Synchronicznym

2 miejsce w kategorii team w Mistrzostwach Polski Juniorek starszych w pływaniu synchronicznym

 

Iwo Wilk, klasa 1A

Zawodnik Escola Barcelona Varsovia - piłka nożna(napastnik).

Aktualnie w Centralnej Lidze Juniorów (najwyższy poziom rozgrywkowy w Polsce).

Data dodania: 2021-07-10 17:37:14
Data edycji: 2021-07-10 17:41:54
Ilość wyświetleń: 209

Nasi Partnerzy

„Idziesz przez świat i światu dajesz kształt przez Twoje czyny”

Stanisław Wyspiański, „Powrót Odysa””
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej