Nowy adres e-mail szkoły: lo47@eduwarszawa.pl

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Rozdanie nagród w XVIII Dzielnicowym Konkursie Katyńskim „Polegli na nieludzkiej ziemi” 2021/2022

Rozdanie nagród w XVIII Dzielnicowym Konkursie Katyńskim  „Polegli na nieludzkiej ziemi”  2021/2022

W tym roku oficjalna uroczystość rozdania nagród w XVIII Dzielnicowym Konkursie Katyńskim nie odbyła się w naszej szkole, ale przybrała bardziej kameralną formę: nagrody dla laureatów oraz wyróżnienia, a także dyplomy za udział w konkursie wręczyliśmy uczniom w ich macierzystych szkołach. Gościła nas:

  • Szkoła Podstawowa nr 312 z p. Krzysztofem Wysockim, opiekunem zwycięzców tegorocznej edycji oraz laureatów III miejsca,
  • Szkoła Podstawowa nr 60 z p. Dorotą Zielińską, opiekunką zdobywców II miejsca oraz uczniów wyróżnionych za najlepszy wynik testu z wiedzy,
  • Szkoła Podstawowa nr 168 z p. Robertem Szulcem, opiekunem uczniów, którzy zdobyli II miejsce ex aequo

oraz

  • Zespół szkół Gastronomiczno-Hotelarskich nr 2 z p. Tomaszem Ładziakiem, opiekunem uczniów wyróżnionych za najlepszy wynik testu z wiedzy.

Trzecie miejsce ex aequo zdobyli pod opieką p. Małgorzaty Grabowskiej-Przybysławskiej uczniowie naszej szkoły - Jafar Kathakade i Aleksandra Strzeszewska z klasy 3C.

Zwycięzcom i ich opiekunom jeszcze raz gratulujemy. Zapraszamy na kolejną edycję konkursu w następnym roku szkolnym. Liczymy, że pandemia tym razem nie pokrzyżuje nam planów i uroczysta gala rozdania nagród odbędzie się tradycyjnie w naszej szkole.

 

Data dodania: 2022-05-24 08:02:13
Data edycji: 2022-05-25 20:28:01
Ilość wyświetleń: 510

Nasi Partnerzy

„Idziesz przez świat i światu dajesz kształt przez Twoje czyny”

Stanisław Wyspiański, „Powrót Odysa””
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej