Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Sukces naszych uczniów w Warszawskich Mistrzostwach Start Up Jump

Sukces naszych uczniów w Warszawskich Mistrzostwach Start Up Jump

W sobotę 09.04.2022 odbył się finał Warszawskich Mistrzostw Start Up Jump.

Nasza drużyna złożona z uczniów klasy 3a Patryka Gawryszewskiego, Kamili Koperskiej oraz Joanny Wypych zajęła wspaniałe II miejsce.

Tak!!!     Zrobili to!!!

Po zaciętej walce doszli do finału i tu przez 8 godzin dzielnie zarządzali swoim przedsiębiorstwem, ostatecznie lokując się na wspaniałym drugim miejscu. Bycie na podium to wielka sprawa!!!

GRATULUJEMY!!!

Konkurs daje wspaniałe możliwości do sprawdzenia swoich biznesowych umiejętności i zderzenia wiedzy teoretycznej z praktyką. Bezpieczne wirtualne środowisko, w którym można przetestować swoje STRATEGIE BIZNESOWE.

Warszawskie Mistrzostwa Start-up Jump to projekt skierowany do młodych, przedsiębiorczych warszawiaków. Jego celem jest rozbudzanie postaw przedsiębiorczych i przygotowanie uczniów do prowadzenia własnych firm. Projekt realizowany jest przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno Społecznych i Szkoleń we współpracy z Biurem Edukacji m. st. Warszawy oraz Centrum Przedsiębiorczości „Smolna”.

Stołeczny konkurs Mistrzostwa Start-up Jump to unikatowe w skali kraju samorządowe przedsięwzięcie, wspierające rozwój przedsiębiorczości młodzieży szkolnej.

 

Data dodania: 2022-04-10 09:17:07
Data edycji: 2022-04-10 09:20:46
Ilość wyświetleń: 255

Nasi Partnerzy

„Idziesz przez świat i światu dajesz kształt przez Twoje czyny”

Stanisław Wyspiański, „Powrót Odysa””
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej